Skip to content

Debiutanci na HIGH League 4. Staśko, Szpilka, “Ferrari”. Oni powalczą po raz pierwszy!

Podczas gali HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do walk z udziałem debiutantów. Po raz pierwszy w klatce Malika Montany wystąpi dziesięciu wojowników, w tym m.in. Artur Szpilka i Maja Staśko!

Bilety na galę HIGH League 4 rozchodzą się w świetnym tempie. Ostatnie wejściówki są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Wszystko wskazuje na to, że podczas wydarzenia w kilkunastotysięcznej Arenie Gliwice zasiądzie komplet widzów!

Po raz pierwszy w HIGH League wystąpią Artur “Szpila” Szpilka, Salim Chiboub, Amadeusz “Ferrari” Roślik, Maja Staśko, Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka, Cezary “Czaro” Nykiel, Jakub “Holak” Krawczyk-Holak, Jakub “Kubx” Świtała, Krystian “Macias” Maciaszczyk i Radosław Słodkiewicz. Dla połowy będzie to całkowity debiut w sportach walki, a dla pozostałych pierwszy występ w lidze Malika Montany.

“Szpila”, który zasłynął jako światowej klasy pięściarz, walczył już w MMA i zwyciężył jedną walkę, jednak wcześniej nie mierzył się we freak-fightach. Czeka go niemałe wyzwanie – zmierzy się z młodym gniewnym, Denisem “Bad Boyem” Załęckim.

Salim Chiboub odnosił sukcesy m.in. w K-1, jednak dotychczas nie mierzył się w MMA. W pierwszej walce dla HIGH League zmierzy się z ogromnym wyzwaniem. Jego rywalem będzie mistrz kategorii niskorosłych, Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski.

Amadeusz “Ferrari” Roślik jest świetnie znany kibicom freak-fightów, jednak w HIGH wystąpi po raz pierwszy. Wyjaśni gorący konflikt z Pawłem “Scarface’em” Bombą. W MMA walczył już też “Czaro”, który tym razem skonfrontuje się z Jakubem Nowaczkiewiczem.

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, również debiutantką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką.

“Mrs. Honey” nie będzie jedyną przedstawicielką streamerów na HIGH League 4. Po raz pierwszy w świecie freak-fightów i MMA zaprezentują się Jakub “Holak” Krawczyk-Holak i Jakub “Kubx” Świtała.

Krystian “Macias” Maciaszczyk w walce z Josem “Josefem Bratanem” Simao zadebiutuje w K-1 i we freak-fightach. Z kolei w pojedynku otwierającym galę Radosław Słodkiewicz powalczy z Konradem Karwatem. Słodkiewicz, legendarny kulturysta, w MMA występował już dwukrotnie.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

Karta walk:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki Mateusz “Mini Majk”
  • Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary
  • “Czaro” Nykiel Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Inne artykuły

Karta walk HIGH League 4 w komplecie. Salim Chiboub rywalem “Mini Majka”

Za nami pierwsza konferencja przed galą HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w
CZYTAJ WIĘCEJ >

Streamerka „Mrs. Honey” rywalką Mai Staśko na HIGH League 4!

To będzie jedna z najgorętszych walk gali HIGH League 4, która odbędzie się 17 września
CZYTAJ WIĘCEJ >

Waga ciężka na HIGH League 4! Konrad Karwat wróci do klatki

Podczas gali HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, do klatki wróci strongman Konrad
CZYTAJ WIĘCEJ >

Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel na HIGH League 4!

Podczas gali HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do walki influencerów. Naprzeciw
CZYTAJ WIĘCEJ >

Maja Staśko w HIGH League! Debiut w MMA 17 września w Gliwicach

Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, twarz feminizmu i głos polskiej lewicy, Maja Staśko,
CZYTAJ WIĘCEJ >